Program grantowy Inter Dobro

Program grantowy Inter Dobro to nasz autorski, szyty na miarę program wolontariatu pracowniczego. Polega na wsparciu finansowym oraz merytorycznym własnych inicjatyw wolontarystycznych pracowników i współpracowników Grupy Inter Cars.

Do programu może przystąpić grupa co najmniej 2 osób z grona pracowników i/lub współpracowników. Pomysły powinny dotyczyć działań mieszczących się w obszarach działania Fundacji Inter Cars, a budżet jakim dysponują wolontariusze nie może przekraczać 4 000 zł lub 10 000 zł w zależności od rodzaju grantu.

Elżbieta Kawka
Koordynatorka Programu

Druga edycja programu grantowego Inter Dobro wystartowała 17 kwietnia!

Wolontariusze mają czas do 26.05.2023, by zgłosić swój pomysł na inicjatywę. Realizacja wybranych projektów potrwa do końca października 2023 r.

W drugiej edycji programu Inter Dobro przygotowaliśmy dla wolontariuszy serię krótkich spotkań online, które krok po kroku przeprowadzą ich przez wniosek grantowy oraz zapewnią pomysły na projekty.

Inspiracją do działania będą doświadczenia wolontariuszy, uczestników pierwszej edycji programu Inter Dobro, którzy w czasie krótkiego spotkania online podzielą się opowieściami o tym, co dał im udział w wolontariacie pracowniczym.

Zobacz certyfikat uzyskany przez wolontariuszy Inter Dobro

Certyfikat Las na Zawsze