Poznajcie laureatów drugiej edycji programu stypendialnego Akcelerator

Akcelerator

Poznajcie #TeamAkcelerator: 21 młodych talentów z branży motoryzacyjnej

Mamy zaszczyt przedstawić Wam stypendystów drugiej edycji programu stypendialnego Akcelerator Fundacji Inter Cars. To 21 uczennic i uczniów z całej Polski, którzy wykazali się nie tylko doskonałymi wynikami w nauce, ale też pasją i zaangażowaniem. To oni są naszą nadzieją na przyszłość i powodem do dumy!

Kim są ludzie w #TeamAkcelerator?

Nasi stypendyści to uczniowie techników i zespołów szkół o profilu mechanicznym, elektrycznym, mechatronicznym i pokrewnym. Są to młodzi ludzie, którzy mają marzenia i cele zawodowe związane z motoryzacją. Chcą się rozwijać, zdobywać wiedzę i doświadczenie, poznawać nowe technologie i innowacje. Są ambitni, kreatywni i zaangażowani.

Poznajcie laureatki i laureatów II edycji programu stypendialnego Akcelerator

• Tomasz Agatowski, uczeń Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. inż. Tadeusza Tańskiego w Słupsku
  • Konrad Antosz, uczeń Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  • Filip Drożdż, uczeń Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  • Dominik Fic, uczeń Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie
  • Rafał Grega, uczeń Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich
  • Kamil Jaworski, uczeń Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. inż. Tadeusza Tańskiego w Słupsku
  • Adrian Jureczko, uczeń Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie
  • Dariusz Karpiński, uczeń ZSEiT im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie
  • Karolina Łakomy, uczennica Technikum nr 2 w Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Banacha w Jarosławiu
  • Adrian Marut, uczeń Publiczne Technikum nr 4 w Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu
  • Przemysław Paciorek, uczeń Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Żywcu
  • Filip Poleszak, uczeń Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie
  • Damian Pryszcz, uczeń Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Żywcu
  • Karol Skroban, uczeń Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  • Piotr Stefański, uczeń Technikum Mechatroniczne nr 1 w Warszawie
  • Agata Szydło, uczennica Zespół Szkół Łączności w Gliwicach
  • Michał Szymczak, uczeń Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu
  • Szymon Wydra, uczeń Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu
  • Zuzanna Ziober, uczennica Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie
  • Dominik Zuziak, uczeń Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu
  • Piotr Żelawski, uczeń Publiczne Technikum nr 4 w Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu

Co czeka naszych stypendystów?

Młodzież otrzyma wsparcie finansowe na pokrycie kosztów nauki i rozwoju. Będą mieli okazję skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert edukacyjnych i zawodowych, takich jak warsztaty, szkolenia, wizyty studyjne, staże, mentoring i coaching. Nawiążą też kontakty z ekspertami i liderami branży motoryzacyjnej, a także z innymi stypendystami z #TeamAkcelerator.

Już wkrótce spotkamy się z naszymi stypendystami na oficjalnej inauguracji programu, która odbędzie się w Warszawie. Tam będziemy mogli się lepiej poznać, porozmawiać o naszych planach i oczekiwaniach. Będzie to również okazja do wzajemnego poznania się stypendystów, partnerów i mentorów, którzy będą wspierać naszych stypendystów w ich drodze do sukcesu.

3, 2, 1… START!

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w przygotowaniach do startu II edycji programu Akcelerator Fundacji Inter Cars. Dziękujemy naszym partnerom, mentorom, ekspertom, nauczycielom i rodzicom naszych stypendystów. Dziękujemy też wszystkim uczennicom i uczniom, którzy zgłosili się do programu i podjęli wyzwanie. Przede wszystkim jednak dziękujemy naszym stypendystkom i stypendystom za ich zaufanie i determinację. Jesteśmy z Was bardzo dumni i cieszymy się, że możemy być częścią Waszej przygody. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego i do zobaczenia wkrótce!